Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100512 Library:30308 in /www/doc/www.metal-mulisha.cz/www/index.php on line 14
Novinky - Metal Mulisha: oblečení pro FMX, Supercross, MMA, Motocross

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100512 Library:30308 in /www/doc/www.metal-mulisha.cz/www/novinky.php on line 8

novinky

Red Bull Sea to Sky

vloženo: 15.10.2015
Poslední závod z tzv. grand slamu hard endura a světové série Red Bull se jel v okolí tureckého letoviska Kemer. Vzhledem k tomu, že bylo třeba vyzkoušet vhodné nastavení, pneumatiky a sžít se s místním terénem, dorazili jezdci do místa závodu s několikadenním předstihem.
Samotný závod se jede po dobu tří dnů a skládá se ze tří samostatných kategorií - Beach race, Forest race a Mountain race. V prvních dvou závodech se rozhoduje o tom, z jaké startovní řady pojede jezdec v hlavním horském závodě. Ten startuje na pláži a končí v nadmořské výšce 2200 m.
V Beach race se Metal Mulisha jezdec dostal do finále. Beach race jede 50 jezdců najednou vstříc náročné trati na pláži, která kombinuje rychlé pasáže se skoky a umělými překážkami. Matějovi se ze 300 startujících podařilo obsadit 123. pozici.
Ve Forest race potkala Matěje smůla, když na jeho freeridu praskl chladič a musel tak často zastavovat, dolévat vodu a dokonce zajet s motorkou do hluboké vody. Matěj nakonec dorazil až na 166. místě a vybojoval start ze sedmnácté řady, což je zhruba půlhodinová ztráta na první závodníky.
Smůla Matěje provázela i v hlavním závodě, kdy ho v náročném kaňonu zradila zadní pneumatika a servisní team musel dovést novou gumu. Časový limit tak zastihl Matěje na stříbrném CP, které vzhledem k nezkušenosti s tímto závodem znamená úspěch a hlavně cenné zkušenosti mezi nejlepšími jezdci světa.

Zdeněk Poláček je mistrem ČR 2018

Horní Újezd 13.10.2018 - Až v poslední jízdě letošního mezinárodního mistrovství ČR čtyřkolek bylo rozhodnuto o mistrovském titulu, který podruhé v kariéře získal Zdeněk Poláček na WSP.
Před posledním závodě byl rozdíl mezi vedoucím závodníkem - Jiřím Kašparem a druhým Zdeňkem pouhé tři body. Už v kvalifikaci bylo jasné, že Horní Újezd uvidí vyrovnané souboje. Do první jízdy Zdeněk výborně odstartoval, ale za zády si vezl svého soupeře v podstatě celou jízdu, tu nakonec vyhrál, takže před posledním startem sezony byl stav bodů vyrovnaný. Stejně vyrovnaná byla i poslední jízda, ve které si oba závodníci nedarovali ani trochu odpočinku a pouze metry dělily v cíli prvního Zdeňka Poláčka. O tři body tak slavil mistrovský titul a zakončil tak další úspěšnou sezonu na českých i evropských tratích.
celý text

6 medailí pro MM Team na X-Games

X-Games 2018 Minneapolis.
6 medailí vybojoval Metal "Medal" Mulisha team na X-Games v Minneapolis.
Jacko Strong
1. místo Moto-X Best Trick
2. místo Moto-X Freestyle
Colby Raha
2. místo Big Air Quarterpipe
3. místo Step-Up
Rob Adelberg
3. místo Moto-X Freestyle
3. místo Moto-X Best Trick

celý text

Cross Country Meisterschaf

Cross Country Meisterschaft ovládli naši jezdci. Je to náš najúspěšnější víkend v Německém šampionátu, kde Juraj Varga obsadil v kategorii XC Quad Pro 1. místo , Honza Zderčík v kategorii XC Quad 1. místo . Juraj si znovu polepšil v celkovém hodnocení a vede šampionát . Honza od začiátku roku vyháal všechny závody .
celý text

Úspěšný závod ve Venusbergu

#772 Honzik Zderčík
XCC Racing Venusberg nám přinesl další skvelé závody které způsobem start cíl ovládl Honza kategorii XC Quad. Je to jeho třetí vítězví v řadě a Honzík si tak upevnil 1.místo v žebříčku kde si vytvořil zatím 26bodový náskok na druhého německého závodníka.
Honzik Zderčík:
"v Neděli jsem jel závod v německém Venusbergu, kde jsem obsadil celkově 3. místo ze 64 startujících a ve své skupině XC QUAD jsem obsadil jasnou první příčku.
Za slunného počasí jsem vystartoval jako první a celý závod jsem se držel ve svých předních příčkách, jel jsem v klidu svou stopu až do cíle."

#83 Juraj Varga
XCC Racing
Do závodu bolo Jurajovy přidělené čislo 1, o což jsme se snažili dosáhnout i v závodě. Juraj dělal všechno, co mohl, po startu získal Holeshot a první kola byl na čele závodu , za ním ho pronásledovalo 63 jezdců. Juraj předběžně drží první místo v celkovém pořadí s náskokem 5 bodův kategorii XC Quad PRO
#83 Juraj Varga:
Túto sezónu dávam do toho maximum a Myslim že ked' budem pokračovat v tréningoch a technika bude tak perfektne fungovať ako doteraz, môžme dosiahnuť aj víťastvá v Závode nemeckom GCC German crosscountry na ktoré čakáme už viac ako 1 a pol sezóny. Predchádzajuci rok by som nato ani nepomyslel. Som nadmieru spokojný s vísledkom teamu."
celý text

MMČR Quad a MMČR Quad Juniorů v Stříbře.

Honza startoval ve třetím díle série MMČR Quad a MMČR Quad Juniorů v Stříbře. Za asistence Honza Zderčík, Martina Zderčíková sa mu podařilo vybojovat si celkové 8. místo.

#772 Honzik Zderčík:
"V ranním tréninku jsem zajel 10.čas což jsem byl spokojený . Pak se jela kvalifikace 10min. +1 kolo to jsem se probojoval na také 10.místo . A po kvalifikaci se jely dva závody v první jsem dojel na 8.místo a druhý závod jsem dojel na 9.místě takže, celkový výsledek byl 8.místo"
celý text

ČR OffRoadMaraton

Tento víkend se naši jezdci Honza Zderčík a Juraj Varga představili na OffroadMaratoně v Jihlave.
#83 Juraj Varga
Kategorie : Mistr Quad SP : 2.místo
Jak to u Juraje býva zvykem bojoval od samého začátku o přední umístění.

"Bol to pre mňa veľmi náročný závod, nie až tak fyzicky, ale prach nejako moc nemusím. A v Jihlave sme ho mali skutočne až až. Od začiatku závodu až po samotný koniec som nevedel nasadiť dobré tempo. Krátka trať, moc pomalých jazdcov kde za 3 moje kolá som predbiehal tých istých jazdcov. S výsledkom sme veľmi spokojný a 2.miesto berieme všetkými desiatimi . Martin Miřejovský bol celý závod rýchlejsí a výťazstvo mu určite patrí."

#772 Honzik Zderčík
Kategorie : Mistr Quad SP : 16.Místo
Po vydařeném prvním závodě v Šiklovom Mlýně musel mladý Zderčík v Jihlavě odstoupit po 1. hodině pro zdravotní problémy.

"Odstoupil jsem kvůli bolesti hlavy. A v závodění jsem málo pil takže bolest hlavy byla z toho. Příští závody se budu snažit se pohybovat v předních příčkách. Těším se na další závod."
celý text

Šampionát GCC v Německu

V Neděli 15.4.2018 jsme sa zúčastnili závodů v Německu v šampionátu GCC.
První závod sa konal v Triptise . Víkend byl pro nás znova úspešný, když obaj jezdci obsadili přední pozice v obou kategoriích.
Honza Zderčík startoval v kategorii XC Quad - obsadil 1. místo
Juraj Varga startoval v Kategorii XC QUAD PRO - obsadil 3. místo
celý text

Nový projekt Jimmiho Fitzpatricka

Hluboko v pusté kalifornské poušti Mohave, známé pro své drsné prostředí a vedro, se sešel Metal Mulisha rider Jimmy Fitzpatrick s akrobatickou pilotkou Mellisou Andzejevskou a kaskadérem Andy Lewisem, aby zde předvedli něco nevídaného! Koukni na videu, ať jsi v obraze.
celý text

Zdeněk Poláček se stává v Němcku legendou

Zdeněk Poláček pokračuje i v letošní sezoně ve skvělých výkonech a po čtvrtém
místě na mistrovství Evropy ve Francii vyrazil na svou oblíbenou trať v
německém Reutlingenu, zde se Zdeňkovi tradičně daří a v minulé sezoně tu
dokonce vyhrál.
Už od prvních tréninků bylo jasné, že by mohl český jezdec navázat na skvělé
výsledky z minulosti. I když trať nebyla v ideální kondici a byla hodně mokrá,
Zdeněk předváděl výbornou jízdu se skvělými časy. V té pokračoval i v závodě a
po dvou druhých místech za suverénním Maessenem si Zdeněk z Německa
odváží trofej za celkové druhé místo. Tím si u německých fanoušků vybojoval
zasloužený respekt a jméno Poláček bude na této trati už navždy zapsané zlatým
písmem.
celý text

Metal Mulisha Monster Jam

Podívej se na video z finále akčních závodů Monster Jam v Las Vegas. Samozřejmě se svým truckem nechyběl ani Metal Mulisha jezdec Todd LeDuc a jeho team.
celý text

Jeremy Lusk - vzpomínáme

Je těžko uvěřitelné, že už je to 7 let, co jsme ztratili člena Metal Mulisha rodiny a drahého přítele Jeremy Luska. Byl to jeden z nejsmutnějších momentů v historii FMX. 10. února 2009 došlo k tragédii, kdy Jeremy zahynul při nešťastné nehodě na motorce při závodech v Costa Rice. Každý rok v tento den si připomínáme výročí největšího FMX jezdce, který kdy žil.
Jeremy byl inspirací pro nás všechny, neboť to byl tak nadaný sportovec, který posunul freestyle motokros na další úroveň. Ať už to byla jeho rodina, přátelé, nebo fanoušci, každého inspiroval svým unikátním způsobem. Na Jeremyho nikdy nezapomeneme!
celý text

Night of the Jumps 2016

Metal Mulisha rider Rob Adelberg získal další pódiové umístění při FMX World Championships.

V Basileji se Robovi podařilo vrátit všechny triky v časovém limitu a ve druhém kole světového šampionátu získal krásné třetí místo!
celý text

Metal Mulisha pro KC66 Foundation

Metal Mulisha vyrazila do Glen Helen Raceway na 3. ročník Kurt Caselli Ride Day, pořádaný FMX Racing a KTM USA, aby podpořila opravdovou legendu. Kurt Caselli Foundation je nadace, která vznikla po smrti legendárního jezdce Kurta Caselliho 15.11. 2013 při závodech Baja 1000 v Baja California. Nadace je zaměřena na bezpečnost motocyklových off-road jezdců.

Trať byla čerstvě upravena, takže si každý užíval skvělého dne na počest legendy. Událost hostila také první ročník KC66 Team Challange, včetně prohlídky, kterou vedl Ivan Ramirez a Caselliho rodina.
celý text

Rob Adelberg druhý

Metal Mulisha rider Rob Adelberg do toho ve finále Red Bull X-Fighters v Abu Dhabi opravdu šlápnul. V kvalifikaci skončil třetí a následně se probojoval do finále, kde se střetl s Australanem Clintonem Moorem. Adelberg zajel slušnou jízdu, ale na Moora, který měl po vyřazení Tomase Pagese v semifinále jistý titul, to nestačilo.
Celkové výsledky:
1. Clinton Moore (AUS)
2. Rob Adelberg (AUS)
3. Josh Sheehan (AUS)
4. Maikel Melero (ESP)
5. Remi Bizouard (FRA)
6. Danny Torres (ESP)
7. Taka Higashino (JPN)
8. Tom Pagés (FRA)
9. Javier Villegas (CHI)
10. Luc Ackerman (GER)
Highlighty z Abu Dhabi najdete v přiloženém videu.
celý text

Finále Red Bull X-Fighters

Rob Adelberg z Metal Mulisha teamu bude společně s dalšími 11ti elitními FMX ridery cestovat do Abu Dhabi na vyvrcholení sezóny 2015. Red Bull X-Fighters už v roce 2015 přinesl spousty highlightů, ale zastávka v Abu Dhabi přinese souboj o šampióna.
12 nejlepších FMX riderů znovu pocestuje do Spojených arabských emirátů do světoznámé ulice Corniche.
V první polovině závodů Red Bull X-Fighters dominoval australan Clinton Moore, zatímco francouzský inovátor Tom Pages ze SPY teamu vyhrál poslední dvě zastávky. Na Arabský poloostrov pocestují se stejným počtem bodů, čímž se World Tour Final stane nejtěsnějším finále v historii.
Mezi soubojem těchto dvou jezdců pojede také tří násobný vítěz World Tour Champions a čtyři rideři, kteří si mohli vychutnat alespoň jedno vítězství v Red Bull X-Fighters.
Čisté vzrušení je díky následujícím jezdcům zaručeno!
Tom Pages (FRA)
Clinton Moore (AUS)
Levi Sherwood (NZL)
David Rinaldo (FRA)
Josh Sheenan (AUS)
Rob Adelberg (AUS)
Danny Torres (ESP)
Taka Higashino (JPN)
Remi Bizouard (FRA)
Javier Villegas (CHI)
Maikel Melero (ESP)
TBD
Závod se jede 30. října a vy ho můžete sledovat od 16:30 středo evropského času na Red Bull TV.
celý text

Red Bull Sea to Sky

Poslední závod z tzv. grand slamu hard endura a světové série Red Bull se jel v okolí tureckého letoviska Kemer. Vzhledem k tomu, že bylo třeba vyzkoušet vhodné nastavení, pneumatiky a sžít se s místním terénem, dorazili jezdci do místa závodu s několikadenním předstihem.
Samotný závod se jede po dobu tří dnů a skládá se ze tří samostatných kategorií - Beach race, Forest race a Mountain race. V prvních dvou závodech se rozhoduje o tom, z jaké startovní řady pojede jezdec v hlavním horském závodě. Ten startuje na pláži a končí v nadmořské výšce 2200 m.
V Beach race se Metal Mulisha jezdec dostal do finále. Beach race jede 50 jezdců najednou vstříc náročné trati na pláži, která kombinuje rychlé pasáže se skoky a umělými překážkami. Matějovi se ze 300 startujících podařilo obsadit 123. pozici.
Ve Forest race potkala Matěje smůla, když na jeho freeridu praskl chladič a musel tak často zastavovat, dolévat vodu a dokonce zajet s motorkou do hluboké vody. Matěj nakonec dorazil až na 166. místě a vybojoval start ze sedmnácté řady, což je zhruba půlhodinová ztráta na první závodníky.
Smůla Matěje provázela i v hlavním závodě, kdy ho v náročném kaňonu zradila zadní pneumatika a servisní team musel dovést novou gumu. Časový limit tak zastihl Matěje na stříbrném CP, které vzhledem k nezkušenosti s tímto závodem znamená úspěch a hlavně cenné zkušenosti mezi nejlepšími jezdci světa.
celý text

Deegan splnil sen

Generál Metal Mulisha Brian Deegan si ve svém nabitém programu našel čas, aby splnil sen malému Jesse Fischreovi. Jessemu, kterému jsou 4 roky, byl diagnostikován rakovinný nádor na mozku a jeho snem bylo sejít se a zajezdit si s Brianem. Jesseho rodina se přes sociální sítě spojila s Metal Mulisha a Brianem, aby se sešli v jižní Kalifornii, splnit Jesseho sen. Byl z toho úžasný den, kdy se sešla velká jména, jako několika násobný vítěz X-Games Nate Adams, Jarryd McNeil, Bryce Hudson, Ronnie Faisst, Derek Garland a Scotty Stephens. Velký dík Brianovi a jeho crew za koordinaci této události a že se mohla uskutečnit tak rychle, aby měl Jesse a jeho rodina celoživotní zážitek!
celý text

Výprodej Metal Mulisha

Rádi bychom Vás upozornili na výprodej značky Metal Mulisha, který právě probíhá na e-shopu BoardStar.cz. Akce probíhá od pondělí 17.8. do neděle 23.8. a vztahuje se na všechny MM výrobky. Nakupovat můžete se slevou až 30%!
celý text

Poláček zářil na ME

Další úspěch Metal Mulisha a BoardStar.cz jezdce Zdeňka Poláčka na sebe nenechal dlouho čekat. Na předposledním závodě Mistrovství Evropy v estonském Kiviöli vybojoval druhé místo a postaral se tak o největší úspěch českého jezdce v rámci Mistrovství Evropy čtyřkolek! Zdenálovi blahopřejeme!
celý text

Poláček šokoval v Německu

Metal Mulisha a BoardStar.cz rider Zdeněk Poláček měl začátek sezóny smolný, kdy se trápil s technikou. Všechno si to ale vynahradil v německém Reutlingenu, kde vyhrál závod německého mistrovství! Po dlouhé době tak zněla na německém mistrovství česká hymna!
celý text

Jack O přepsal dějiny

Dvojnásobný, zlatý medailista z X-Games a Metal Mulisha rider Jackson "Jack O" Strong se stal prvním člověkem na světě, který vrátil "Double Drop" z quarter-pipe.
Jackson Strong přepsal dějiny minulý víkend. Tento trik je více než obyčejný double flip, jak by se mohlo zdát. Vylítne do výšky 10-12m a překoná 9-10m napříč, aby mohl přistát!
Jack O je opravdový blázen, který jde do všeho a my jsme z něho absolutně nadšeni.
celý text

Red Bull X Fighters Atény

Poprvé zamíří Red Bull X Fighters do Řecka. Ultimátní FMX World Tour je naplánována do Helénského hlavního města Atén a to rovnou do Dionýsova mramorového lomu. Lom je v provozu od zlatého věku Periklea a poskytl tisíce kubických metrů mramoru pro stavbu Akropole, stejně jako pro klasické Helénistické a Římské sochy.
12. června se tam rozjede obrovská show a Red Bull X Fighters slibují, že se bude na co dívat!
Poprvé v roce se závodu zúčastní také Metal Mulisha jezdec Rob Adelberg, který bude bojovat s Tomem Pagesem, Clintonem Moorem, Levi Sherwoodem, Joshem Sheenanem a dalšími talentovanými jezdci.
celý text

Hudson Deegan

Podívejte se na úžasné video Metal Mulisha generála Briana Deegana a jeho syna Hudsona "Huckson" Deegana, jak to posílají na trati Deegan 38.
Hudson rychle dotahuje svého staršího bráchu Haidena "Danger Boy" Deegana a se svou KTM skáče všude, kde to jde.
Je úžasné pozorovat, jak Deegan DNA pokračuje a do budoucna se máme rozhodně na co těšit!
celý text

Monster JAM WORLD FINALS 26/3-28/3

Monster Jam a jeho světové finále vypukne již za pár dní v Las Vegas v Nevadě. Nenechte si ujít šílenou show Todda Leduca z Metal Mullisha teamu!
celý text

Stephanie je zpět

Stephanie je dívkou která si každý den dává naplno. Dalo by se říct že ona určitě žije temný život plný rebélie, tak jak to mají v
Metal Mulishe rádi. Začátek roku otevře motocrossovou sezónu nejen u ní doma v Arizóně. Stephanie rozhodně nepaří k holkám co by jen postávaly vedle motorek, ale také na ni, po svém zranění, začátkem ledna sedla.

S kamarádku Brittany je můžete vidět, jak si osvěžují své a prohání
se v Motoland MX parku, jak sama Stephanie říká, šlo to skvěle a nějaký ten stres před sezónou to z ní uvolnilo. Pak už čekají jen další show, akce, bláto, gumovaní a startovaní do dalších závodů.

Poslední rok strávila Stephanie u RCH Racing, kde nový kontrakt podepsal Ken Roczen. Stará se o fotky u motorek, jako Kenovy Suzuki, přihlašování fans na promo akce a jak říká, nikdy se u toho nenudí a je ráda že vidí po dlouhé době všechny své kamarády.

Mimo to také Stephanie dělá barmanku a vedle pár dvanacti až šestnácti hodinových směn si také našla čas na nafocení pár fotek pro Holeshot. Na jejím stroji přibylo pár novinek a focení dopadlo skvěle, jak můžete vidět zde.

Motorka je polazená, Stepanie se cítí skvěle a spolu s ní se i Vy pustě úspěšně do nadcházejícího roku!

Na závěr ještě hodně štěstí pro Devena Rapera do letošních SX závodů a díky MM.celý text

Springshow!

Užíváte si příchodu jarního počasí, slunce a tepla? Pohodlně se usaďte a nechte se inspirovat Metal Mulisha dívkami Bryanou a Kailou. Jak krásně si lze užít odpoledne s šatníkem plných šatiček a plavek skvělého designu, které určitě zaujmou, nejen poslíčka pizzy!
Nová kolekce již teď na boardstar.cz.
celý text

MM na Moto Show v letňanech

Metal Mulisha vystavuje zboží na léto a zimu 2015 na Moto Show v letňanech v areálu PVA EXPO Praha. Přijďte si pro samolepky a autogram mistra ČR Zdeňka Poláčka.
celý text